slapukų kategorijų diagrama

Slapuko vardas

Slapukio galiojimo data

Slapukų tikslas ir aprašymas

LFR_SESSION_STATE_10159
JSESSIONID
COOKIE_SUPPORT
GUEST_LANGUAGE_ID
COMPANY_ID
ID
LFR_SESSION_STATE_{user identifier}
USER_UUID

sesijos pabaiga
sesijos pabaiga
1 metai
1 metai
sesijos pabaiga
sesijos pabaiga
sesijos pabaiga
sesijos pabaiga
7 metai

Šiuos pirmosios šalies slapukus sukūrė ir skaito DEKALB svetainės turinio valdymo sistema (CMS). Slapukai naudojami vartotojo sesijos identifikavimui, vartotojo autentifikavimui, vartotojo kalbos parinkties įsiminimui, vartotojų apklausos kokybės užtikrinimui, išsaugotos informacijos apie kiekvieną svetainės aplankymą išlaikymui ir pagrindinės svetainės funkcijų įjungimui.

_ga

2 metai Šis trečiosios šalies „Google Analytics“ slapukas naudojamas vartotojų atskyrimui, kai renkama informacija apie apsilankymus puslapyje. Šis slapukas padeda mums nustatyti svetainės sritis, kurias reikia tobulinti, o slapukas _ga neleidžia „Monsanto“ asmeniškai identifikuoti vartotojo, nes jokia asmeninė informacija ar duomenys nėra stebimi.
_gat 10 minučių Šis trečiosios šalies „Google Analytics“ slapukas naudojamas „Google Analytics“, kad būtų galima stebėti į jų serverius tiekiamų užklausų skaičių. Šis slapukas padeda „Monsanto“ nustatyti svetainės sritis, kurias reikia tobulinti, o _gat slapukas neleidžia „Monsanto“ asmeniškai identifikuoti vartotojo, nes jokia asmeninė informacija ar duomenys nėra stebimi.

__atuvc
__atuvs

2 metai
30 minučių

Šie pirmosios šalies slapukai yra sukurti ir nuskaitomi „AddThis“ socialinės bendrinamosios svetainės, siekiant užtikrinti, kad vartotojas matytų atnaujinimų skaitiklį, jei vartotojas dalijasi puslapiu ir į jį grįžta prieš atnaujindamas bendrinimo skaitiklio talpyklą. Jokie šių slapukų duomenys nėra siunčiami atgal į „AddThis“.

__utmv

2 metai

Šie pirmosios šalies slapukai, naudojami „Google Analytics“, skirti lankytojų lygio pritaikytų kintamųjų duomenų saugojimui ir kaupia statistinius duomenis apie svetainės lankomumą.

__utma

2 metai

Šis trečiosios šalies slapukas, sukurtas „Google Analytics“, naudojamas vartotojų ir sesijų atskyrimui bei generuoja statistiką apie svetainės lankomumą.

__utmb

30 minučių

Šis pirmosios šalies slapukas, sukurtas „Google Analytics“, naudojamas naujų sesijų/apsilankymų nustatymui, generuoja statistiką apie svetainės lankomumą.

__utmc

sesijos pabaiga

Šis pirmosios šalies slapukas, sukurtas „Google Analytics“, yra sukonfigūruotas sąveikauti su urchin.js. Anksčiau šis slapukas sąveikavo su slapuku __utmb, siekiant nustatyti, ar vartotojo sesija arba apsilankymas buvo nauji.

__utmt

10 minučių

Šis pirmosios šalies slapukas, sukurtas „Google Analytics“, naudojamas vartotojo užklausos apdorojimui bei statistikos apie svetainės lankomumą generavimui.

__utmz

6 mėnesiai

Šis pirmosios šalies slapukas, sukurtas „Google Analytics“, naudojamas srauto šaltinio arba kampanijos, paaiškinančios, kaip vartotojas pateko į svetainę, išsaugojimui.

bt
di2
dt
loc
uit
uvc
uid
um
B
ANON_ID
_cc_cc
_cc_aud
_cc_dc
_cc_id

2 metai
2 metai
1 mėnesiai
sesijos pabaiga
1 diena
2 metai
2 metai
2 metai
2 metai
3 mėnesiai
9 mėnesiai
9 mėnesiai
9 mėnesiai
9 mėnesiai

Šie trečiosios šalies slapukai yra sukurti „AddThis“ socialinės bendrinamosios svetainės. „AddThis“ renka tam tikrą informaciją, pavyzdžiui, Iš kokio puslapio atėjo vartotojas, kokio tipo naršyklę vartotojas naudoja ir bendrą geografinę vietą. Jei vartotojas naudoja „AddThis“ socialinės žiniasklaidos turinio dalijimosi įrankį, norėdamas dalintis turiniu, „AddThis“ apibendrina duomenis apie tai, kokie puslapiai, kada ir kaip yra bendrinami. „AddThis“ taip pat priskiria žiniatinklio naršyklei unikalų identifikatorių. Šis ID nieko nesako ir negali sakyti apie vartotoją. Tai atsitiktinė skaitmenų ir raidžių serija, naudojama vieno vartotojo atskyrimui nuo kito.

COOKIES_POLICY_ACCEPTANCE

1 metai

Šis pirmosios šalies slapukas nustatytas mūsų svetainės, kad pažymėtų vartotojo sutikimą naudoti slapukus, kol peržiūrima svetainė. Jis neleidžia vėl atidaryti slapukų antraštės kaskart, kai vartotojas apsilanko mūsų svetainėje. Šis slapukas neseko vartotojo asmeninės informacijos.

_utmvc
visid_incap_*_*

1 metai
1 metai

Šie pirmosios šalies slapukai yra nustatyti trečiosios šalies paslaugos tiekėjo, kad pašalintų kenkėjiškas užklausas.

_dc_gtm_UA-{#} 10 minučių "Šis trečiosios šalies „Google Tag Manager“ žymų tvarkyklės slapukas yra naudojamas informacijos apie vartotojo elgesį surinkimui, kas leidžia mums tobulinti svetainės turinį ir funkcijas. Šis slapukas padeda mums nustatyti svetainės sritis, kurias reikia tobulinti, ir šis slapukas neleidžia „Monsanto“ asmeniškai identifikuoti vartotojo, nes nėra stebima jokia asmeninė informacija ar duomenys.