Apie „DEKALB“

2014-10-23

PASĖKITE SAVO SĖKMĘ Šiandien ūkininkavimas yra svarbiausia ir inovatyviausia profesija pasaulyje. Jis suderina techninį mašinų, sodinimo, auginimo ir derliaus nuėmimo profesionalumą su pasiryžimu išsaugoti natūralius resursus būsimoms kartoms – tai tikras pusiausvyros išlaikymo žygdarbis. Mes suprantame šį iššūkį ir kasdien pagerbiame ūkininkus. Mums patinka bendradarbiauti su jumis, jūsų sunkiai dirbančiais kolegomis, todėl norime tapti jūsų bendražygiais. Tai skatina mus ieškoti sprendimų jūsų iššūkiams. Mes ruošiame dirvą jūsų sėkmei šiandien ir ateityje. Mums gali pasisekti tik tuomet, kai seksis jums.

 

PARTNERYSTĖ Darbas su jumis ir įsiklausymas į jūsų poreikius padeda mums sukurti sprendimus jūsų sėkmei. Tik matydami jus besidarbuojančius ūkyje ir laukuose, mes galime suprasti jūsų poreikius ir kaip jums padėti dabar bei ateityje. Mes ypač stengiamės kiek įmanoma greičiau pasiūlyti jums geriausius sprendimus. Šis ryšys prasideda nuo pirmojo jūsų pokalbio su mumis. Prašom visada mums išsakyti savo poreikius ir idėjas!

 

INOVACIJOS Norėdami sukurti inovatyvias technologijas jūsų sėkmei, mes investuojame ne tik daug pinigų, bet ir savo darbuotojų, pasiryžusių 100% padidinti jūsų sėkmę, laiką bei išsamias ir specifines profesines žinias. Mūsų tikslas yra matyti jus geriausiu, inovatyviausiu ir sėkmingiausiu ūkininku, kokiu tik galite būti.

 

NAŠUMAS Mes norime tapti jūsų patikimu partneriu, o jūsų lojalumas mums bus geriausiu rezultatu. Tai reikš, kad esate patenkinti mūsų sėklomis, jų savybėmis ir mūsų paslaugomis. Mes siekiame tiekti aukščiausios kokybės sėklų, agronomijos žinių ir paslaugų paketą, kurio galėsite visada tikėtis. Būkime vieningi dėl našumo!